Tania strona www dla firmy?

tanie strony www dla firm

Aktualnie występuje niesamowita mnogość przeróżnych odmian narzędzi typu Web 2.0 przeto uważać by można, iż stereotypowa strona internetowa powinna już dawno iść do lamusa. Co więcej, sporo z tychże narzędzi jest darmowych co mogłoby namawiać wiele niedużych firm do zaoszczędzenia co najmniej kilku setek na zleceniu budowy strony internetowej. Posiadamy np. możność stworzenia otwartego (w teorii) fan page na Facebooku, gdzie można emitować wzmianki i aktualności na temat przedsiębiorstwa. Predyspozycje tego podejścia są jednak niestety ogólnie okrojone i ograniczają się bardziej do grona użytkowników sieci Facebook, jaka z różnorakich bodźców zabiega o utrudnienie do nich wstępu ludziom, którzy nie założyli tam swego profilu. Niemało ludzi, chociaż z pretekstu protekcji swej intymności nigdy nie utworzy konta w portalu Facebook.

Odmienną alternatywą są różnorodne kreatory stron www, które nęcą niesłychanie prostą obsługą, możnością bezpłatnego bądź niezmiernie taniego stworzenia strony www dla firmy w przeciągu paru chwili. Dostępne szablony wyglądają całkiem przyzwoicie, wszelako w ramach eksperymentu usiłowałem swego czasu utworzyć taki serwis na paru z takich platform. W zasadzie jestem osobą, która z powodu swego obycia w sprawach związanych z komputerami nie powinna mieć jakiegokolwiek kłopotu z obsługą takiego kreatora. Rzeczywistość okazała się natomiast całkowicie odmienna. Objawia się, iż zrobienie tego rodzaju serwisu www w kreatorze on-line jest znacznie bardziej męcząca oraz długotrwała niż wskazywane w reklamach na YouTube kilka minut, a nawet godzin. Oprócz tego jest to do takiego stopnia zagmatwany proces, że sam po kilku godzinach walki z oprogramowaniem i w istocie jedynie dostrojeniem gotowego szablonu musiałem uznać swoją porażkę. Ciekawe co w takiej sytuacji ma powiedzieć człowiek nie mający jakiegokolwiek doświadczenia w tworzeniu witryny www? Szkopułem bywa dodatkowo stosowne zoptymalizowanie tego rodzaju strony z kreatora w celu dostosowania słów kluczowych dla wyszukiwarek. Surowe ramy nie przyzwalają na całkowitą dowolność.

Wynika z tego, że pomimo znacznej rywalizacji standardowe tworzenie serwisów www dalej jest nie do zastąpienia. Dla kompletnego dyletanta w dalszym ciągu najwłaściwszą alternatywą jest przekazanie wszelkich zagadnień technicznych na sprawną ekipę specjalistów od tworzenia stron internetowych, jaka dopasuje ją doskonale do wymagań. Z doświadczenia wiem także, że sporo przedsiębiorców zwyczajnie nie ma czasu na takie zabawy w webmastera oraz przedkładają dedykować swój wartościowy czas na to na czym znają się najlepiej i zawierzyć umiejętnościom ekspertów od tworzenia witryn www.


Autor: janusz

Lokalizacja: Tychy, woj. śląskie